Karrier

Munkakör: targoncás/árukiadó

Budapesten, XVIII. kerületi fiatalos, dinamikusan fejlődő fakereskedésbe keresünk
TARGONCÁS MUNKATÁRSAT.

Bejelentett, hosszú távú munkalehetőség, versenyképes fizetés, azonnali munkakezdés.

Napi szintű feladatok:
  • beérkező áruk átvétele, rendezett elrakodása
  • vevők kiszolgálása kézzel és/vagy targoncával
  • telephelyi rend fenntartása
  • targoncák üzemszerű, biztonságos működéséhez szükséges ellenőrzések elvégzése.
Feltétel:
  • tapasztalat min. 3-4 tonnás homlokvillás targoncával
  • megbízható, pontos, aktív, önálló munkavégzés
  • felelősségteljes, pozitív hozzáállás
  • jól terhelhető, erős fizikum
  • min. középiskolai érettségi.
Előny:
  • fatelepen, tüzépen szerzett tapasztalat
  • faanyagok, építőanyagok ismerete
Bérezés:
  • havi egyszeri fizetés
  • bérigény megjelölést kérünk
Munkarend:
  • H-P: 7:00-15:00 vagy 8:00-16:00
  • Szo: 8:00-12:00

Jelentkezés a lenti üzenetablakon keresztül fényképes önéletrajz csatolásával!
A pozíció mezőbe írd: targoncás munkakör

Mi hosszútávra tervezünk, kérlek, csak akkor jelentkezz, ha Te is!

Címünk

fenyőker fatelep fenyő fűrészáru fakereskedés tüzép

TELEFON

+36 1 295 5407

CÍM

1182 Budapest,
Királyhágó utca 87.

NYITVATARTÁS

H - P: 7:00 - 16:00
Sz: 8:00 - 12:00